Dricānu katoļu draudzes māja (draudzes sāta), nākotnē arī muzejs.

Pašlaik norit darbs pie Dricānu draudzes mājas izveides bijušajā Dricānu pasta ēkā.

Dricānu draudzes mājas vēsture:

1.Draudzes sāta tika uzcelta pirms 2.pasaules kara, kurā dzīvoja draudzes ērģelnieks un tajā tika ielaists pasts
2. Padomju laikā māja tika atņemta, darbojās pasts un sakaru nodaļa
3. Pēc neatkarības atgūšanas – Dricānu pasta nodaļa
4. 2015.gadā Dricānu katoļu draudze nopirka pasta ēku un zemi ap to
5. 2016.gadā tika sakopta teritorija; ēkas iekštelpās demontēti 3 apaļie cepļi, nenesošās starpsienas un padomju laiku reģipsis; no griestiem aiznesti izdedži, kuri bija izmantoti siltumizolācijai
6. 2017.gadā nojaukts vecais šīfera jumts un uzlikts jaunais RUUKI metāla jumts
7. 2018.gadā demontēta vecā grīda un tad iebetonēta jaunā siltā
8. 2019.gadā nomainīti logi pret jauniem koka logiem; noņemti vecie fasādes dēļi; nomainīti sapuvušie baļķi pret jauniem, daudzās vietās guļbūves satrupējušie posmi tika protezēti; ieliktas 2 ārdurvis; fasādei uzstādīti jauni koka dēļi; visa siltināšana gan guļbaļķu gan logu un durvju, gan iekšējo sienu tika veikta ar dabīgiem materiāliem - linu pakulas, kaņepu vate un kokšķiedras plātnes (ekovate.lv)

Draudzes mājas remonts turpinās

Lūdzu atbalstiet šo remontu ar ziedojumiem.

Dricānu Romas katoļu draudze, reģ. nr.: 90001174365
Draudzes konts: LV42PARX0016987300001

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

.